Категорії Новини

На Закарпатті Народна Рада бере владу в свої руки

У зв’язку з бездіяльністю та неспроможністю зібратися, сформованої депутатським корпусом Закарпатської обласної народної ради, 5 лютого 2014 року в м. Ужгороді відбулось чергове засідання ради Народної ради Закарпаття (громадсько-політична коаліція). В ході засідання було розглянуто та схвалено наступні питання порядку денного:

нрз
1. Про організацію роботи Народної ради Закарпаття як широкої громадсько-політичної коаліції.

2. Про затвердження структури Комітетів Народної ради Закарпаття.
3. Про підготовку до скликання і проведення народних зборів Закарпаття.
4. Про оцінку сучасного стану суспільно-політичної ситуації в Україна та на Закарпатті.

Участь в обговоренні порядку денного прийняли: Петро Станко, Віктор Бедь, Олександр Марусенко, Ярослав Козич, Роман Молдавчук, Євген Молнар, Юрій Дранчак, Тарас Деяк, Руслан Каганець, Ярослав Дроздовський, Арпад-Роберт Драшковці, Валерія Сіка, Андрій Кич, Валентин Штефаньо, Іван Бордаков, Михайло Удут, Анатолій Костюх, Ілля Михайлов та інші.

Усі учасники зібрання зійшлись на думці про те, що жодних позитивних перемін у владі та методах її діяльності в Закарпатті не відбулось, а окремими депутатськими групами, зокрема, у Закарпатській обласній та Ужгородські міській радах здійснюється імітація нібито реалізації вимог протестуючих Майданів, в той час як реальні корупціонери (від правлячих партії Регіонів, Комуністичної партії та прислуговуючих їм депутатів від інших партійних формувань, що разом із ними засідають у представницьких органах влади) продовжують сидіти у владних коридорах та порушувати конституційні права і свободи громадян. За таких умов, широку громадськість фактично уведено в оману, що нібито на Закарпатті розпочались політичні перетворення та створення народних рад, в той час як на очах людей відбувається чергове перефарбування тих, хто несе пряму відповідальність за безлад і правове свавілля в краї.

Для належної організації Народної ради Закарпаття члени ради схвалили структуру та перелік Комітетів НРЗ. Кінцеве затвердження голів профільних Комітетів Народної ради Закарпаття буде проведено на черговому засіданні ради НРЗ.

В порядку підготовки до скликання народних зборів Закарпаття, рада НРЗ визначила відповідальних за проведення мобілізаційної роботи по районах та містах обласного підпорядкування. Дата, час і місце проведення народних зборів Закарпаття буде вирішено на черговому засіданні ради НРЗ.

За пропозицією Ярослава Козича, також було розглянуто питання про організацію процедури відкликання депутатів місцевих рад (зокрема в м. Ужгороді), які втратили довіру виборців.

Учасники зібрання наголосили на тому, що Народна рада Закарпаття відкрита до співпраці з усіма політичними партіями, громадськими організаціями, спільнотами за інтересами, громадськими активістами і громадянами які бажають реалізації реальних політичних і владних перемін в Україні та на Закарпатті, не бажають миритись з процвітанням корупції, правового свавілля, деспотизму, приймають участь в народному опорі проти антиконституційних дій правлячого режиму, що призвели до грубого порушення конституційних прав і свобод людини.

Народна рада Закарпаття підтримує Європейський вибір України та відстоює загальнолюдські і християнські цінності.

Додаток:

ОРГАНІЗАЦІЙНА СТРУКТУРА НАРОДНОЇ РАДИ ЗАКРПАТТЯ
(ШИРОКОЇ ГРОМАДСЬКО-ПОЛІТИЧНОЇ КОАЛІЦІЇ)

Провід.
Велика рада НРЗ (широкий загал представників громадськості краю: партії, громадські організації, спільноти за інтересами, територіальні громади, громадські активісти, актив, члени ради та проводу НРЗ).

Рада НРЗ (голови партій, громадських організацій, спільнот за інтересами, територіальних громад, голови Комітетів та члени проводу НРЗ).

Комітети НРЗ:
1. Комітет з організаційної роботи.
2. Народна приймальна.
3. Комітет з підготовки і проведення виборів, референдумів та відкликання депутатів.
4. Комітет по роботі із виборцями.
5. Комітет захисту прав людини.
6. Комітет народного контролю у бюджетній галузі.
7. Комітет протидії корупції.
8. Комітет захисту і сприяння розвитку підприємництва.
9. Комітет з питань освіти і духовності.
10. Комітет з міжнаціональних відносин.
11. Комітет з культури та мистецтва.
12. Комітет з питань молоді.
13. Комітет пропаганди і агітації.
14. Громадський суд.
15. Карпатська самооборона.
16. Комітет з мобілізаційної роботи.
17. Прес-служба.
18. Комітет матеріально-технічного забезпечення.

нрз2

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *