У Закарпатську область релокувалися понад 300 підприємств

У Закарпатську область релокувалися понад 300 підприємств

Закарпаття для перезапуску своїх потужностей обрали 305 підприємств з інших регіонів, а це майже половина від усіх релокованих по Україні.

За словами заступника голови ОВА Василя Іванча, з самого початку в цьому процесі наша область була серед лідерів: коли у західних регіонах запустили 11 евакуйованих виробництв, то 10 з них – працювали саме тут. І ця тенденція продовжується.

«Два місяці тому компаній, що відновили роботу на Закарпатті, було понад 40, місяць тому – 70, а зараз – 256. І це не кінець: ще 49 підприємств перевозять потужності, проводять ремонтні роботи, а ми спільно з Мінекономіки продовжуємо розглядати заявки та приймати новий бізнес, – зауважив Василь Іванчо. – До того ж 206 суб’єктів господарювання вже змінили свою юридичну реєстрацію та стали нашими платниками податків».

Однією з причин переїзду бізнесу саме на Закарпаття є зручне географічне розташування, адже безпосередні кордони з чотирма країнами ЄС відкривають нові можливості для експорту продукції на міжнародний ринок та для пошуку інвесторів.


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

1 Comment

  1. Раніше таке уявити було важко ібо без «дозволу» тіньового господаря глави «закарпатскої імперії мафії клану банди нардепа» Віктора БАЛОГА відкрити бізнес на ЗАКАРПАТТІ було нереально і звісно сьогодні #війна і горе, але саме завдячуючи Президенту, спецслужбам і принциповим правоохоронним органам і владі вдалось знизити «апетити» місцевої регіональної мафії, роззброїти та позбавити ліцензії приватну армію банду тітушок родини #БАЛОГ і вказати реальне місце самому одіозному провокатору «нардепу» і в Парламенті ЗАКАРПАТТЯ і в Парламенті МУКАЧЕВО тощо бо йде #спецоперація – #деОЛІГАРХізація – #деБАЛОГізація – #ВікторБАЛОГА – #БАЛОГА – #АндрійБАЛОГА – #спецоперация – #деОЛИГАРХизация – #деБАЛОГизация – #Закарпаття – #Мукачево… #БЛАГОСЛОВИ УКРАЇНУ і #ПМЛЙ #ГСПД #ВСВШН,- #В_АД_ИМ #ХАБІБУЛЛІН / 13

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.