У закарпатському Перечині лайно скидають прямо в річку

УжДержавною екологічною інспекцією у Закарпатській області було проведено позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства КП «Комунальник», м. Перечин. Перевірка проводилася на виконання вимоги прокуратури Перечинського району та у зв’язку з публікаціями в засобах масової інформації щодо скиду неочищених стічних вод в р. Уж на території міста Перечин.

Перевіркою було встановлено, що в районі  каналізаційної насосної станції №2 через пошкодження одного та переповнення другого колодязя здійснювався несанкціонований випуск стічних вод через водовідвідну канаву в р. Уж. Держінспекцією було видано припис начальнику КП «Комунальник» про усунення виявлених під час перевірки порушень та притягнуто до адміністративної відповідальності, а саме накладено штраф на суму 850 гривень. За результатами інструментально-лабораторних досліджень Держекоінспекцією проведено розрахунок збитків, заподіяних державі внаслідок порушення законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів. За скид неочищених стічних вод КП «Комунальник», м. Перечин виставлено претензію для добровільного відшкодування.
Матеріали перевірки направлено до органів прокуратури.
Держекоінспекцією в ході проведення заходів державного контролю дотримання природоохоронного законодавства КП «Комунальник» проводиться контроль за роботою каналізаційних очисних споруд міста Перечин. Для визначення ефективності їх роботи здійснюються відбори проб зворотних вод КОС та проби поверхневих вод річки Уж в контрольних створах. За результатами інструментально-лабораторних вимірювань вміст забруднюючих речовин у пробах води, що були відібрані 16 липня поточного року не перевищує показники затверджених граничнодопустимих скидів.

Державна екологічна інспекція
у Закарпатській області


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.