У Закарпатської митниці – новий керівник

У Закарпатської митниці – новий керівник

Наказ про призначення Миколи Румянцева керівником Закарпатської митниці у понеділок, 26 липня, підписав голова Держмитслужби Павло Рябікін.

«Призначити із 27 липня 2021 року Румянцева Миколу Олександровича на посаду начальника Закарпатської митниці, як переможця конкурсу, шляхом укладання контракту про проходження державної служби з посадовим окладом згідно зі штатним розписом митниці у розмірі 18000 гривень на місяць», – зазначається у наказі голови Державної митної служби.

Як вказано у документі, Миколі Румянцеву встановлюють випробування на посаді керівника Закарпатської митниці строком на шість місяців.

До цього Микола Румянцев працював начальником управління протидії економічним правопорушенням ГУ ДФС у Харківській області.

За інформацією «Наших грошей», Микола Румянцев раніше служив у Головному управління СБУ у Києві та Київській області.

Деякі ЗМІ вказують, що Микола Румянцев є людиною одіозного генерала-прикордонника Вадима Слюсарєва, якого у березні було обрано членом політради партії «Слуга народу» від Харкова.

Відповідно до декларації Миколи Румянцева, він є одруженим, має двох доньок. У 2020 році він отримував доходи як працівник СБУ, Головного управління ДФС у Харківській області та Головного управління ДПС у Києві.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *