У Закарпатській прокуратурі обговорять співпрацю з громадськими активістами у боротьбі з корупцією місцевої влади

У Закарпатській прокуратурі обговорять співпрацю з громадськими активістами у боротьбі з корупцією місцевої влади

24 квітня об 10 год. 00 хв. у прокуратурі Закарпатської області відбудеться прес-конференція прокурора Закарпатської області Володимира Гаврилюка спільно з представником Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» Мирославом Сімкою за участі начальника відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції Генеральної прокуратури України Валентини Сеник.

Темою заходу є: «Актуальні питання боротьби з корупцією. Співпраця прокуратури з громадськими активістами у викритті порушень в діяльності органів місцевого самоврядування та виконавчої влади».

Представник Всеукраїнського Руху з протидії політичній корупції «Під контролем», голова ГО «Центр громадського моніторингу та досліджень» Мирослав Сімка  розкаже про головні завдання Руху та результати співпраці з прокуратурою у боротьбі з корупцією.

Захід відбудеться за адресою: м. Ужгород, вул. Коцюбинського, 2а (малий актовий зал, 3 поверх).

Акредитація представників засобів масової інформації здійснюється за телефоном: 61-23-91 або (066) 9555485 (прес-секретар прокуратури області).

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Довідка:

Всеукраїнський рух з протидії політичній корупції «Під контролем» діє з травня 2016 року як об’єднання регіональних громадських організацій, які послідовно протягом останніх років борються із корупцією у регіонах України. Наразі до Руху входять близько 70 громадських організацій. Головне завдання Всеукраїнського руху «Під контролем» – систематизація та виявлення ознак корупції в діяльності місцевих депутатів, мерів міст та посадових осіб державних органів влади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.