У Закарпатській ОДА створено відділ внутрішнього аудиту


ОДАВ Закарпатській обласній адміністрації створюється новий структурний підрозділ – відділ внутрішнього аудиту ОДА. Відповідне розпорядження губернатор підписав 22 квітня. Згідно положення відділ підпорядковується губернаторові та здійснює свої повноваження та функції під його безпосереднім керівництвом. Начальника відділу внутрішнього аудиту призначатиме та звільнятиме голова ОДА.

Відділ матиме право здійснювати внутрішній аудит діяльності облдержадміністрації, її структурних підрозділів, райдержадміністрацій. Відділ також наділений повноваженнями перевіряти на зміст законності та ефективного використання бюджетних коштів головою облдержадміністрації, керівниками структурних підрозділів, головами райдержадміністрацій.
Відділ матиме право користуватись інформаційними базами органів виконавчої влади та отримує повний та безперешкодний доступ до документів, включаючи інформацію з обмеженим доступом. Також фахівці відділу отримали право на проведення анкетування, опитування та інтерв’ювання працівників облдержадміністрації, структурних підрозділів облдержадміністрації.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *