У Закарпатській обласній бібліотеці презентують національний проект “Онлайн будинок юстиції”

У Закарпатській обласній бібліотеці презентують національний проект “Онлайн будинок юстиції”

22 березня о 15.00 у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка Головне територіальне управління юстиції у Закарпатській області у співпраці з Українською гельсінською спілкою з прав людини в м. Ужгород проведе презентацію проекту Міністерства юстиції України «Онлайн будинок юстиції».

Національний проект «Онлайн будинок юстиції» увібрав у себе всі сервіси, які Міністерство юстиції надає в електронному вигляді, зокрема, отримання документів у сфері реєстрації актів цивільного стану, а також реєстрації та ліквідації фізичної особи-підприємця.

Окрім вищезгаданих сервісів, громадяни також можуть отримати інформацію з усіх реєстрів Мін’юсту, зареєструвати громадське об’єднання або засіб масової інформації, отримати дані про електронний цифровий підпис. Для цього достатньо зайти на сайт сервісу http://online.minjust.gov.ua.

Ще одна новація – соціальний ліфт, де кожен український юрист може залишити свою анкету і вона буде автоматично вноситися в пропозиції із заповнення вільних вакансій в системі юстиції. Також тут можна скористатися послугою «СМС-Маяк», яка передбачає можливість отримання інформації щодо будь-яких змін в реєстрах бізнесу й нерухомості щодо твого майна.

Вхід вільний, повідомила завідувачка відділом обслуговування Закарпатської ОУНБ ім. Ф.Потушняка Євгенія Напуда.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.