У Закарпатській обласній бібліотеці презентують 10-томну серію книг “Історія без цензури”

У вівторок, 11 квітня о 16.00 в Закарпатській ОУНБ ім.Ф.Потушняка відбудеться презентація 10-томної популярної історії України в серії “Історія без цензури” та книги “Історія українського війська” громадського просвітницького проекту “LIKБЕЗ.Історичний фронт”.

Проект “LIKБЕЗ” – єдиний загальнонаціональний проект з популяризації історії України у форматах від інтернету і книговидання до відеопродукції. Проект обєднує провідних вітчизняних істориків з різних міст і регіонів. Метою проекту є популяризація історії України у найрізноманітніших форматах, оскільки саме адекватне бачення минулого є підставою української ідентичності та запорукою єдності країни.
Ексклюзивним результатом роботи проекту є перша популярна історія України у 10 томах (серія “Історія без цензури”), створена протягом року у співпраці з видавництвом “Клуб сімейного дозвілля” (Харків). Загальний наклад перевищив 120 тисяч, що стало показником величезного суспільного інтересу до історичної проблематики.
Також іншим здобутком стала поява першої за 80 років “Історії українського війська”, яка є необхідною за умов війни для підготовки військових та просвіти громадськості щодо українських військових традицій. Книга містить 40 реконструкцій українських вояків різних часів авторства визначного сучасного графіка Олександра Ком’яхова.

Презентуватиме видання Кирило Галушко- координатор проекту, член Громадської ради при Президентові України (Київ).

Детально про проект за посиланням: http://likbez.org.ua/ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.