У Закарпатській ОВА вручили нагороди закарпатським військовим та родинам загиблих захисників

У Закарпатській ОВА вручили нагороди закарпатським військовим та родинам загиблих захисників

Сьогодні, 16 лютого, за дорученням Президента України голова Закарпатської ОВА Віктор Микита вручив державні нагороди закарпатським військовим та родинам загиблих захисників України.

Як повідомили в Ужгородському РТЦК та СП, за особисту мужність і героїзм, виявлені в захисті державного суверенітету й територіальної цілісності України медаль «Захиснику Вітчизни» особисто отримав сержант Василь Щобак.

Також медаллю «Захиснику Вітчизни» нагородили старшого солдата Валерія Макарчука, от тільки особисто отримати її він не зміг, тому нагороду вручили його дружині.

Медаль «За особливу службу» III ступеня за свого чоловіка старшого лейтенанта Максима Свинарьова, який не зміг бути присутнім, отримала дружина Наталія.

«Завдяки подвигам наших захисників Закарпаття назавжди закарбовано в історії незалежної України як край найкращих воїнів та героїв. Для мене це  велика честь і водночас – найважча місія. Немає таких слів, які б могли вгамувати біль рідних. Сотні краян загинули в бою, захищаючи нашу незалежність. Ми повинні бути гідними їхньої пам’яті та героїзму», – зазначив Віктор Микита.

П’ятеро закарпатців відзначені державними нагородами, на жаль, посмертно:

  • солдат Роберт Мадяр – медаль «Захиснику Вітчизни»
  • молодший сержант Ігор Бринзанський – орден «За мужність» II ступеня
  • солдат Олександр Олійник – орден «За мужність» III ступеня
  • молодший сержант Євген Лаба – орден «За мужність» II ступеня
  • солдат Олександр Сєроусов – орден «За мужність» III ступеня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *