У Закарпатській ОВА повідомляють, що пального на АЗС області достатньо

Заступник голови Закарпатської ОВА Василь Іванчо повідомив, що наразі пального на АЗС на території області є достатньо. Обласна влада зазначає, що готова надалі сприяти представникам бізнесу, які хочуть придбати пальне для місцевих автозаправок.

Як зазначає заступник голови Закарпатської обласної військової адміністрації Василь Іванчо, якого цитує прес-служба ОВА, наразі пальне є у всіх районах Закарпаття. Там, де на заправках на табло є нулі, мережа продає пальне для клієнтів по талонах.

«Зараз у кожному районі нашої області є бензин, газ, дизпаливо, тому про черги чи неможливість заправити транспортний засіб навіть не йдеться. На деяких стелах можемо бачити “нулі”, оскільки мережа продає паливо корпоративним клієнтам за талони. Тобто там нафтопродукти є, але це критичний запас, який використовують для певних відомств», – коментує Василь Іванчо.

Він також додає, що Закарпатська ОВА готові й надалі сприяти бізнесу: «Якщо в регіоні є суб’єкти господарювання, котрі бажають придбати пальне для місцевих автозаправних станцій, просимо звернутися в департамент економічного та регіонального розвитку Закарпатської ОВА», – зазначає Василь Іванчо.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *