У Закарпатській обласній раді вітали юристів

У Закарпатській обласній раді вітали юристів
8 жовтня, в.п. голови Закарпатської обласної ради Василь Іванчо, заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк взяли участь в урочистих заходах з нагоди Дня юриста, які відбулися у сесійному залі облради.
Звертаючись до присутніх, Василь Іванчо від імені усього депутатського корпусу ради та від себе особисто привітав правників краю із професійним святом. «Нині у цьому залі присутні фахівці, котрі віддали не один рік професії юриста та початківці, котрі ще тільки пізнають ази фаху захисника закону. Юристи – завжди були і є затребуваними у суспільстві. Ви охоплюєте майже усі сфери суспільного життя: від судової системи, органів управління юстиції, до найменшого підприємства. Тому бути юристом – і престижно, і водночас дуже відповідально. Я добре це усвідомлюю, бо донедавна був тісно пов’язаний із цією діяльністю. Без консультації юриста нині не обходиться жодна сфера, як державна, так і приватна. Щодня до правників за порадою та допомогою звертаються тисячі громадян. І цим самим підвищується правова культура людей. У цьому ваша роль – визначальна», – зазначив Василь Васильович та побажав іменинникам доброго здоров’я, наснаги, професійних успіхів та вручив нагороди обласної ради кращим правникам краю.
Також у ході урочистостей разом із Ігорем Шинкарюком вручив спільну відзнаку обласної ради та обласної державної адміністрації – нагрудний знак «За розвиток Закарпаття». За вагомий внесок у справу забезпечення захисту прав, свобод та інтересів громадян, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня юриста, відзнакою вшановано кандидата юридичних наук, доцента, начальника юридичного відділу ДВНЗ «Ужгородський національний університет» Василя Тимчака.
Пресслужба Закарпатської облради
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *