Medikit UA

У Закарпатській обласній філармонії виступить “Duo Petrof”

У Закарпатській обласній філармонії виступить “Duo Petrof”

В Ужгороді 3 жовтня відбудеться фортепіанний концерт гостів з Мексики «DUO PETROF».

DUO PETROF – фортепіанний дует у складі Анатолія Затіна та Влади Васильєвої, який розпочав свою концертну діяльність у 2003 році.

Дует багато й успішно виступає у найвідоміших концертних залах Мексики, США, Азії та Європи, записав чотири альбоми. За 15 років існування колектив домігся широкого визнання і багатьох найпрестижніших нагород: двічі здобував срібну медаль на Global Music Award (2015, 2017) та бронзу Prestige Music Awards (2016); його виступ у Далласі (штат Техас, США) був названий журналом Theater Jones одним із кращих концертів 2011 року; зіграна дуетом знаменита версія El Jarabe Tapatio номінувалася на премію Hollywood Music in Media Awards (2016); Товариство Мексиканської Музики в США визнало «Duo Petrof» кращим класичним ансамблем 2016 року.

Уродженець Ужгорода Анатолій Затін – всесвітньовідомий композитор, диригент, піаніст і педагог, професор Інституту вишуканих мистецтв (IUBA) при Університеті м. Коліма (Мексика). Володар Почесної медалі UNICEF за плідну діяльність як піаніст і диригент, а також найвищої міжнародної нагороди ЮНЕСКО та головної премії в галузі академічної музики – золотої Медалі Моцарта (2015). А.Затін співпрацював з такими яскравими солістами, як Тимофій Докшіцер, Віталій Буяновський, Володимир Кафельніков, Оноріо Зараллі, Равіль Мартинов, Володимир Віардо, Дмитро Башкиров, Борис Берман, Жан Дубе, Шигейкі Такано, П’єр Річ та ін. З 2017 року є головним запрошеним диригентом оркестру Pegasus у Нью-Йорку. Музикант успішно поєднує багатогранну творчу кар’єру з педагогічною та адміністративною діяльністю.

Влада Васильєва – лауреат багатьох міжнародних конкурсів в Америці, Канаді і Європі, володарка премії ім.Наді Розенберг у Нью-Йорку, професор Університету м.Коліма та Національної Консерваторії в Мехіко Сіті (Мексика). Виступає у складі «Duo Petrof», а також як солістка та камерний музикант із оркестрами Мексики, Америки, Європи та Азії.

Камерний оркестр при Закарпатській обласній філармонії – керівник колективу заслужений артист України Владислав Юрош.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *