У Закарпатській обласній бібліотеці відбудеться знайомство з молодими поетесами

У Закарпатській обласній бібліотеці відбудеться знайомство з молодими поетесами

Про це повідомляє Закарпатська Обласна Універсальна Наукова Бібліотека ім.Ф.Потушняка на сторінці у ФБ:

“Шановні користувачі!
Клуб літературних дебютів “Нові імена” знову відчиняє свої двері.
5 травня запрошуємо вас познайомитися з молодими поетами – Галиною Совбан та Ніною Шпиток. Початок о 17 год.
Галина Совбан народилася в селі Верхній Студений, що на Хустщині. Минулого року закінчила УжНУ за спеціальністю журналістика.У свої 22 видала першу збірку. «Зігрій руки в моєму волоссі»- меланхолійна лірика, що, сподіваємося, не залишить байдужими вразливих до сприйняття реальної дійсності людей. Її вірші про любов та волю , про дитячу наївність та закоханість, вони для вузького кола читачів. Якщо знаходиться хоча б одна людина, яка цінує те , що ви робите, – варто продовжувати.
24 лютого життя дівчини, як і життя всіх нас, поділилося на до і після , тож яким воно було до, ви маєте змогу знайти на сторінках книги. Зараз все змінилося. Змінилась Галина , проблеми, погляди. Зазвичай вона пише про те , що болить , тож хоче анонсувати наступну книгу віршів про війну. Галина впевнена, що кожен, хто прийде познайомитися з нею та її творчістю, зробить великий внесок у нашу спільну перемогу проти загарбників , адже всі отримані кошти з продажу книг дівчина відправляє на допомогу ЗСУ.
Ніна Шпиток. їй 21 рік, родом з Рахівщини. Здобула ступінь бакалавра журналістики і планує побудувати успішну кар’єру телеведучої. В 17 років знайшла себе в поезіях. В неї з’явилося щось, що люди називають натхненням. Писала для себе, не планувала публікуватися. А згодом зрозуміла: не хоче, щоб її поезії ховалися у записнику в шухляді. Вирішила видати книгу. На початку року вийшла її дебютна збірка поезій «Сімнадцята весна». Її вірші не для всіх: вони дещо провокативні, моментами незрозумілі і ,мабуть, надто драматичні. Проте дівчина впевнена: є люди, які дивляться на світ під тим кутом, що й вона. Її книга про найкращі роки життя – час студентства, коли ще не було війни, коли життя було простим, цікавим, з юнацькими захопленнями та переживаннями. Зараз звичайно все по-іншому. Але то вже зовсім інша історія, і друга книга. Для Ніни честь – презентувати свою збірку, це дає їй можливість торкнутися до чогось великого та прекрасного – до української літератури. Коли як не зараз, потрібно возвеличувати нашу мову, культуру, творчість? 100% коштів, які будуть виручені з продажу примірників книги Ніни – будуть перераховані на допомогу Збройних Сил України”.


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.