У Закарпатській обласній бібліотеці презентують видання, присвячені творчості Софії Малильо

У Закарпатській обласній бібліотеці презентують видання, присвячені творчості Софії Малильо

У четвер, 16 грудня, о 15-й годині, в приміщенні Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Ф.Потушняка (Ужгород, пр. Свободи, 16) відбудеться презентація видань, присвячених 95-річчю від дня народження поетеси, кавалера ордена княгині Ольги ІІІ ст. Софії Малильо.

Під час заходу презентують книжку “Кухоль щастя” Софії Малильо, брошуру “Її життя і творчість – справжній подвиг” авторства Володимира Матейка та статтю-дослідження Анни Хлєбіної з Празького інституту дослідження тоталітарного режиму “Одіссея забутої громадянки С. Малильо”, переклад якої надрукований у книзі “Кухоль щастя” на сторінках 468-480. Автор, доречі, як вказують організатори заходу, також запрошена на презентацію..

З електронним варіантом книжки С.Малильо “Кухоль щастя” можна ознайомитись за посиланням https://docs.google.com/document/d/13aJ38qR8qQge1Hle6xQSC-jPTA1Es-WcSoSXLd-w7ao/edit.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №1240 від 24.11.2021 року „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 і від 29 червня 2021 р. 677” з 6 грудня 2021 року бібліотека обслуговує виключно користувачів, які мають довідку або сертифікат вакцинації, ПЛР тест або довідку про одужання від COVID 19.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *