У Виноградові зіткнулися дві машини

ДТП-Виноградів11 липня у Виноградові біля 10.30 сталася ДТП по вулиці Комунальній біля оптового ринку «Центральний». Мікроавтобус Opel Vivaro, який рухався у напрямку до вулиці Копанська, здійснив зіткнення з автомобілем Audi 80, що виїжджав з ринку.

Очевидці зауважують на складних дорожніх умовах: перенасиченій учасниками дорожнього руху дорозі та мокрій трасі.
Внаслідок ДТП обидва автомобілі зазнали значних пошкоджень. Аби уникнути зіткнення лоб-в-лоб водій мікроавтобусу зманеврував на праву обочину дороги і пошкодив огорожу. На щастя, таким чином вдалося уникнути людських жертв. В автомобілях перебували лише водії, які не отримали навіть тілесних пошкоджень. На місце ДТП виїхали міліціонери, яким і належить з’ясувати обставини аварії.
Зауважимо, що по вулиці Комунальній періодично трапляються ДТП. Однак ані міська влада, ані обласні служби, у підпорядкуванні яких знаходиться вулиця, поки не вживають ефективних заходів для попередження аварій на цій діляцнці. Місцеві жителі та підприємці з ринку вважають, що варто розглянути можливість встановлення біля аварійно-небезпечних ділянок відеонагляду та лежачих поліцейських. Можливо, саме це надалі збереже не одне людське життя.

“Новини Закарпаття”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *