У Виноградові “Свобода” пікетувала сесію райради

29 січня 2014 року до Виноградова повернулась чергова група “свободівців”, які в 12-15-градусні морози вистояли восьмидобову вахту на Майдані. Повернуло бійців додому погіршення стану здоров’я: майже в кожного гострий бронхіт, трахеіт, та гарячка 38-39 градусів.

Свободівц
“Свободівці” приймали активну участь у всіх заходах, що відбувалися на Майдані. Це і звільнення всіх будівель, що були незаконно захоплені представниками “Спільної справи”, і пікетування Генеральної прокуратури та інших урядових будівель. Помічником сотника Закарпатської сотні був голова Виноградівської районної організації ВО “Свобода” Володимир Палінкаш.
Після повернення на Закарпаття, всі “свободівці”, незважаючи на погіршення стану здоров’я, включилися в роботу районної організації “Майдан”. 31 січня 2014 року активісти виноградівської “Свободи” прийняли участь у мирному пікетуванні роботи позачергової сесії районної ради. “Свободівці” стояли з плакатами “Кров Героїв України, вбитих на Грушевського, на руках Партії регіонів та комуністів”, “Десятки вибитих очей, відірвані руки та ноги, розірвані легені – кров на руках  Партії регіонів та комуністів”, “Десятки зниклих без вісті Герої України – кров на руках Партії регіонів та комуністів”.
Першим на сесії розглядалося питання про суспільно-політичну ситуацію в державі. Під час обговорення питання слово було надане голові Виноградівської районної організації ВО “Свобода” Володимиру Палінкашу.
«Три дні тому подав заяву про вихід з фракції Партії регіонів Виноградівської районної ради лікар Василь Бесага. Я прошу вас, зважаючи на десятки вбитих, зниклих без вісті, сотні скалічених Героїв України, слідувати прикладу Василя Бесаги. Партія регіонів не являється вже партією, а є бандитським угрупуванням, методами роботи якого є вбивства українців, викрадення людей, залякування та шантаж. Ці методи «регіоналів» були застосовані і до Василя Бесаги – ще вчора він мав бажання працювати депутатом районної ради, вийшовши з фракції Партії регіонів, а вже сьогодні на сесії була зачитана його заява про складання депутатських повноважень», – сказав у своєму виступі В. Палінкаш.
Сесія прийняла звернення до президента України з вимогою негайної відставки, та до Верховної Ради з вимогою прийняти рішення про проведення дострокових президентських та парламентських виборів, та проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.
Інформує прес-служба Закарпатської обласної організації ВО «Свобода»

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *