У Виноградові посеред тротуару провалилася земля

ямаТриметрова вирва виникла не на самому дорожньому полотні, а на пішохідній частині, що примикає до території дорожьо-будівельної організації.

Це якраз перед будівлею, яку тут орендує фірма «Будсервіс». Її робітники кажуть, що помітили здоровенну яму на заасфальтованому майданчику ще в понеділок зранку. Провал землі, на їхню думку, спровокував паводок у минулі вихідні.

Та стався він не сам по собі. Адже яма, судячи з її обрисів, була явно викопана кимось у минулому, накрита зверху бетонною плитою та ще й встелена асфальтом. На виду чиясь халатна безгосподарність і безвідповідальність, яка через роки проявилася вирвою на рівному місці. Добре, що досі ніхто не постраждав.

У цій промисловій зоні щодня проходять десятки робітників і просто перехожих та проїжджають велосипедисти до ринку на Комунальній.

Аби не сталося нещастя, яму вже обгородили комунальники. А в міській раді повідомили, що не стануть шукати колишнього власника прихованої під асфальтом ями, а просто засиплють її, як тільки зійде вода.

goloskarpat.info

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *