У Виноградові масово крадуть велосипеди

крадіжка-велосипедДо чергової частини Виноградівського райвідділу міліції на протязі останнього місяця надходили повідомлення про те, в що в місті викрадають велосипеди . Як свідчить статистика, велосипед набуває популярності, як транспортний засіб серед місцевих мешканців, так і, як предмет крадіжки серед зловмисників. До рук крадіїв потрапляють велосипеди, залишені без нагляду біля будинків, магазинів, на сходових клітках у під’їздах. Адже багато часу і зусиль для цього не потрібно: вкрав, сів і поїхав.
Так і в цьому випадку, як з’ясували правоохоронці, громадянка залишила свій велосипед біля одного з кафе без нагляду, попередньо нічим не закріпивши його. Саме цим і скористався злодій.
Аналогічні заяви надійшли ще від трьох мешканців Виноградова.
Виноградівські правоохоронці вжитими заходами встановили, що крадіжку скоїв 24-ти річний мешканець Хуста, раніше вже судимий за аналогічні злочини, який в скоєних злочинах зізнався, речові докази вилучено.
За даним фактом розпочато кримінальне провадження за частиною другою статті 185 Кримінального кодексу України(крадіжка, вчинена повторно).
Із метою попередження таких правопорушень нагадуємо про елементарні правила безпеки:
– не залишайте велосипеди без нагляду на подвір’ї, у під’їздах будинків, поблизу торгових закладів, в інших громадських місцях;
– якщо виникла необхідність залишити без нагляду велосипед, попросіть тих, кому довіряєте, приглянути за ним або використовуйте надійні велосипедні замки;
– коли вам пропонують придбати велосипед за низькою ціною, засумнівайтеся, чи бува він не крадений. Повідомте про це правоохоронців.
У випадку крадіжки терміново телефонуйте за номером «102».

Інформація Виноградівського РВ УМВС

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *