У Виноградові будують центр для невиліковно-хворих (відео)

На Виноградівщині будують медичний центр паліативної допомоги «Хоспіс». Для цього реконструюють будівлю колишнього штабу військової частини. Втілити проект у життя вдалося районній раді разом із «Агенцією місцевого розвитку Виноградівщини».  Вартість об’єкта оцінюється у понад 7 млн. гривень.

На місці майбутнього закладу нині масштабне будівництво. Тут зводять центр медичної паліативної допомоги для тих, кому врятувати життя лікарі уже не можуть. На його відкриття, яке заплановане на наступний рік у жовтні, чекають десятки невиліковно хворих людей. «Хоспіс» буде розрахований на 25 лікарняних ліжок. Втім, за потреби кажуть спеціалісти відділення можуть збільшити. Окрім лікарняних палат у корпусі на третьому поверсі різні релігійні конфесії облаштують молитовні кімнати. Опікуватимуться невиліковно хворими провідні спеціалісти. Деякі з них вже пройшли стажування за кордоном у різних соціальних медичних закладах. Наразі у Виноградові працює одна виїзна бригада з паліативної допомоги.

За словами головного інженера будівельної фірми Петра Облапінського,  будівельні роботи йдуть за графіком. Паліативний центр має відчинити двері, як заплановано  у жовтні 2014 –го. Наразі із запланованих семи мільйонів трьохсот тисяч гривень на сьогодні вже освоєно біля півтора мільйона гривень.

М-студіо


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.