У відомому ужгородському ресторані одночасно отруїлися 11 людей

У відомому ужгородському ресторані одночасно отруїлися 11 людей

лікарняМасове отруєння відбулось у ресторані готельно-ресторанного-комплексу на виїзді з Ужгорода у бік Словаччини. Учора зранку до ДУ “Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України” надійшло повідомлення про виявлення гострої кишкової інфекції у 11 відвідувачів ресторану. За попередніми даними, всі вони вечеряли в закладі 20-го серпня.

Наразі створена спеціальна комісія, що проводить епідрозстеження та лабораторні дослідження у ресторані. Що стало причиною отруєння стане відомо пізніше, повідомили у спеціальному коментарі кореспонденту Mukachevo.net у Закарпатському обласному лабораторному центрі МОЗ України.

Водночас, працівники ресторану у телефонній розмові підтвердили, що найближчі 4 дні заклад зачинений для гостей, пояснивши це «технічними неполадками».

***

Сьогодні, у вівторок , 23 серпня , о 10.30 в конференц-залі обласної клінічної інфекційної лікарні відбудеться брифінг з приводу виявлення гострої кишкової інфекції у 11 відвідувачів одного з ресторанів м. Ужгород.

Учасники брифінгу:

Михайло ПОЛЯК – головний лікар обласної клінічної інфекційної лікарні

Вікторія ТИМЧИК – заввідділом епідеміологічного нагляду (спостереження) за інфекційними захворюваннями ДУ “Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України”.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *