У Великому Березному відкрили меморіал на честь воїнів АТО (фото)

У Великому Березному відкрили меморіал на честь воїнів АТО (фото)

6 грудня, у День Збройних сил України в парку смт Великий Березний відкрили меморіал „Воїнам, що віддали свої життя за Україну”. Ініціатором ушанування пам’яті побратимів виступила Спілка учасників АТО Великоберезнянщини, а звели меморіал за кошти Азовського руху „Національний корпус”. Памятний знак у вигляді ,, військового ” козацького хреста установили, щоб віддати шану загиблим воїнам та постійно нагадувати живим про ціну миру.
​На церемонію відкриття зібралися учасники АТО Закарпатської області, працівники Великоберезнянського районного військового комісаріату, члени Закарпатського штабу Азовського руху та „Юнацького корпусу Закарпаття”, представники органів районної влади, небайдужі краяни, а також патріоти з Перечина, Ужгорода й Мукачева. До слова запрошувалися селищний голова Богдан Кирлик, начальник Закарпатського штабу Азовського руху Владислав Швец та голова ,,Спілки учасників АТО Великоберезнянщини ” Владислав Пугінський.
Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх співвітчизників, які загинули в боях з російським агресором, відстоюючи територіальну цілісність України, мир і спокій її громадян. Священнослужителі освятили меморіал, відправили панахиду й помолилися разом із громадою за упокій душ загиблих воїнів.
Дуже хвилюючим, емоційним і патріотичним був виступ авторів Ужгородського театру „Шарш”. Роберт Голованенко та Сергій Соболь виконали чуттєві й натхненні пісні про наших мужніх захисників, про жорстоку війну на сході Батьківщини.
​Вічна пам’ять і низький уклін воїнам, які полягли в боях за вільну незалежну Україну! Повік не забудемо Ваш подвиг! Слава Україні! Героям слава!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *