У Великому Березному в останню путь провели Героя Василя Ріпича

У Великому Березному в останню путь провели Героя Василя Ріпича

Трагічні звістки з фронту приходять майже щотижня у громаду Великого Березного…

Хлопці,які ще вчора розмовляли з нами, сьогодні – у рядах небесного війська. Читаєш повідомлення про чергову непоправну втрату і не віриш: у пам’яті твоїй – воїн,земляк,патріот,з посмішкою,з планами на майбутнє і вірою у перемогу. Таким був і Василь Ріпич..

Був..Він є, він назавжди із нами..

Бо важко прийняти цю трагічну правду..

Від рук окупантів 15 жовтня 2022 року під час ведення бойових дій у н.п.Нова Кам’янка Херсонської області загинув старший механік-водій гірсько-штурмового відділення гірсько-штурмового взводу 3-ої гірсько-штурмової роти військової частини А1778,старший солдат Ріпич Василь Васильович,13.08.1977 р.н.

Звістка про його смерть стала важким і нестерпним болем не тільки для рідних,друзів,побратимів,а й усієї громади.

Ріпич Василь був призваний на військову службу у перший тиждень війни 28 лютого 2022 року 2-им відділом Ужгородського РТЦК та СП Закарпатської області.

З 2016 року по 2019 рік проходив службу за контрактом у Збройних Силах України, був учасником АТО.

Востаннє був удома на Закарпатті у травні. Тоді Василь отримав поранення під час боїв і приїхав проходити курс лікування у госпіталі. Але неспокійно йому було на душі,адже на передовій залишилися побратими. Не закінчивши лікування, як справжній патріот і мужній відповідальний солдат,він знову повернувся на фронт. Проте найзаповітнішим бажанням бійця залишалося повернення додому, у рідне селище.

Сьогодні,16 листопада 2022 року траурний кортеж із тілом захисника Василя Ріпича у супроводі колони автомобілістів прибув до рідного селища.

Жителі громади на колінах зустріли свого земляка,який до останнього подиху вів боротьбу з російськими загарбниками заради миру у країні.

На центральній площі Великого Березного провели панахиду за померлим бійцем. До молитви за упокій душі Василя Ріпича ,окрім родини, долучилися військові побратими,однокласники,друзі,сусіди,знайомі та жителі громади.

Траурна процесія пройшла жалобною ходою центральною вулицею рідного воїну селища.Чин похорону відбувся у греко-католицькому храмі Вознесіння ГНІХ.

Поховали Василя Ріпича з військовими почестями на селищному кладовищі.

Схиляємо голови у скорботі та розділяємо біль непоправної втрати. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти гіркоту від передчасної смерті близької людини.

Та нехай добрий, світлий спомин про Василя стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його і шанував.

Вічна і світла пам’ять захиснику,який загинув у російсько-українській війні в ім’я майбутнього України!

Тетяна Гопко, фото, відео Юрія Цибика

Великий Березний Онлайн

 


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.