У Сваляві посадовця спіймали “на гарячому” – отриманні 140 доларів за переоформлення авто

У Сваляві посадовця спіймали “на гарячому” – отриманні 140 доларів за переоформлення авто

хабар29 липня працівниками прокуратури Закарпатської області, спільно з співробітниками управління протидії злочинності в сфері економіки УМВС в області, викрито при одержанні від закарпатця 140 доларів США неправомірної вигоди фахівця Центру надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів, з обслуговування Свалявського району УДАІ УМВС України в Закарпатській області.

Вказану суму службовець вимагав та отримав за сприяння, з використанням службового становища, у здійсненні безперешкодного переоформлення автомобілю. Саме під час отримання раніше обумовленої суми неправомірної вигоди службовець Центру надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів був викритий прокуратурою та оперативними працівниками УПЗСЕ УМВС України в Закарпатській області.

Наразі розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою) службовця затримано у порядку ст. 208 КПК України, вирішується питання про повідомлення йому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та обрання запобіжного заходу.

Прокуратура Закарпатської області звертається до громадян, яким можливо також було поставлено подібні вимоги про необхідність сплати неправомірної вигоди за надання аналогічних послуг службовими особами Центру надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів, з проханням повідомляти про такі факти. – пише прес-служба прокуратури Закарпатської області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *