У суботу в Ужгороді відбудуться дитячі змагання “Вело-Лідер”

Перенесений через погоду “Вело-Лідер” відбудеться в Ужгороді 8 жовтня. До участі у велозмаганнях запрошуються всі охочі містяни та гості міста віком від 3 до 12 років (які не мають протипоказань до занять спортом).

Початок о 10.30 годині у Боздоському парку.

Змагання проводитимуться окремо серед дівчат та хлопців по вікових категоріях у чотирьох локаціях: „Садок” (3-6 років); „Школа їзди” (9-12 років), „Крос-кантрі” (7-12 років).

Реєстрація буде відкритою на місці старту з 8.45 по 10.30. Ознайомитись з детялями заходу можна на сторінці : https://www.facebook.com/groups/veloclublider/.

Учасники отримують:

– участь в дитячих велоперегонах;

– стартовий номер учасника змагань;

– обслуговування лікаря та суддів;

– переможці і призери отримують призи та подарунки;

– запрошення для занять в Велоклуб „Лідер”;

– незабутню атмосферу спілкування та змагання!

Традиційно на переможців та призерів чекають нагороди та цінні призи.

Велозмагання проводиться з метою: відзначення Дня міста Ужгорода та Дня фізичної культури та спорту в Україні; формування традицій активного сімейного відпочинку; залучення уваги громадськості до безпеки дітей та дорослих під час вело-прогулянок в містом; порушення питання розбудови вело-інфраструктури та формування вело–культури в місті; залучення дітей до регулярних занять фізичною культурою і спортом; пошуки талановитих дітей та підлітків, для подальшого залучення для систематичних занять велоспортом.

Учасники велогонки „Вело-Лідер” зобов’язані ознайомитися з положенням про змагання та дотримуватися їх під час змагань.

Організатори: КОДЮСШ “Спартак”, ГО “Велосипедно-туристичний клуб “ЛІДЕР”, ГО «Федерація велоспорту ЗАКАРПАТТЯ» за підтримки управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради, ВПГО “НОК України” в Закарпатській області, а також спонсорів і партнерів.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *