Doc.ua запис до лікаря

У справі про хабар заступника мера Ужгорода Цапа обвинуваченими зірвано 24 судові засідання з 48

У справі про хабар заступника мера Ужгорода Цапа обвинуваченими зірвано 24 судові засідання з 48

У січні 2017 року співробітники центрального апарату СБУ задокументували факт отримання хабара заступником Ужгородського міського голови Іштваном Цапом. Цап є підозрюваним у кримінальному провадженні за ч.3 ст.368 КК (отримання неправомірної вигоди службовою особою в особливо великих розмірах). Рішенням Ужгородського міськрайонного суду посадовця відсторонили від виконання службових обов’язків та обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави.

За час вимушеного “прогулу” Іштван Цап встиг стати на певний час громадським активістом, а потім завдяки старанням свого шефа Богдана Андріїва повернутися у крісло заступника Ужгородського міського голови (За вказівкою Ужгородського мера Андріїва юристи міськради “злили” суд у справі Іштвана Цапа (документ)

Кримінальне ж майбутнє Цапа вже три з половиною роки розглядається в Ужгородському міськрайонному суді.

 

Правозахисник Олександр Пересоляк подав запит до Ужгородського міськрайонного суду з приводу затягування цієї резонансної справи :

Отримав відповідь на мій запит, що у справі де прокуратура обвинувачує високопосадовців Ужгородської міської ради ( Іштвана Цапа, Станіслава Пономарьова, Олега Громадського) відбулося вже близько 50 судових засідань.
27 у судді Шепетко І.О.
21 у судді Деметрадзе Т.Р.
З них – у судді Шепетко І.О.- 16 засідань було перенесено по ініціативі обвинувачених, а у судді Деметрадзе Т.Р. – лише 8 засідань.

Наступне судове засідання відбудеться 25 червня 2020 року, 10.00, Ужгородський міськрайонний суд.

/

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *