У січні закарпатці подали 368 декларацій про майновий стан і доходи

В Закарпатській області протягом січня 2015 року до відділень податкових інспекцій, Центрів обслуговування податків громадяни України подали 368 декларацій про майновий стан і доходи. Порівняно з відповідним періодом минулого року кількість громадян, які виконали свій конституційний обов’язок збільшилась на 34,8%.
За даними декларацій, громадяни задекларували доходів на загальну суму 17,5 млн грн. До сплати визначено 232,8 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб.
Правом на отримання податкової знижки скористались 253 особи, задекларована сума ПДФО, яка підлягає поверненню, складає 324,7 тис. грн.
Нагадаємо, що кампанія декларування доходів, одержаних протягом 2014 року, розпочалася з 1 січня поточного року. Декларації про майновий стан і доходи платники податків повинні подати до податкової інспекції за місцем своєї податкової адреси.
Граничний термін для платників, які зобов’язані подавати декларацію – 30 квітня 2015 року, які хочуть отримати податкову знижку – 31 грудня 2015 року.
Відділ комунікацій Головного управління
ДФС у Закарпатській області

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “У січні закарпатці подали 368 декларацій про майновий стан і доходи”

  1. Побачимо в кінці, які декларації про доходи виставлять високопосадовці та керівники держустанов за 2014 рік. Буде з чим порівняти і за що боряться та гинуть українці на війні?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *