Нещодавно на території Кам’яницької загальноосвітньої школи що на Ужгородщині, виявлено кубло змій на вигляд гадюк степових, які становлять загрозу безпеці дітей та працівників навчального закладу.
Райдержадміністрація не залишилася осторонь цієї проблеми і відповідно відреагувала. З метою запобігання та усунення надзвичайної ситуації, що склалася, здійснено виїзд комісії у складі представників райдержадміністрації, управління ДСНС у Закарпатській області та інших фахівців. Як повідомили в райдержадміністрації, під час обстеження вилучено і знешкоджено змій.
transkarpathiannews.net
