У Рахові міліція та влада провели круглий стіл

OLYMPUS DIGITAL CAMERAВ Рахівському райвідділі міліції за «круглим столом» зустрілися керівництво районної міліції, голова Рахівської міської ради, його заступники та дільничні інспектори міліції.

На засіданні обговорили проблемні питання, які можна вирішити спільними зусиллями міської влади та правоохоронців. Начальник Рахівського РВ УМВС Віталій Шимоняк ініціював перегляд режиму роботи розважальних закладів міста, адже саме в них, частіше в нічний час вчиняються правопорушення.

Обговорювалися питання охорони громадського порядку, благоустрою міста, продажу тютюнових та алкогольних виробів неповнолітнім, встановлення камер відеоспостереження в проблемних місцях. Присутні також зупинилися на розгляді питання щодо надання  запитів та довідок різного характеру.

Голова міста Ярослав Думин повідомив, що на черговій сесії міської ради підніме питання щодо виділення коштів на встановлення камервідеоспостереження та проведення косметичного ремонту дільничного пункту міліції.

– Такі зустрічі дають можливість обговорити проблемні питання та шляхи їх вирішення. Тісна співпраця органів внутрішніх справ з органами самоврядування дає змогу навести порядок у місті, контролювати криміногенну ситуацію, сприяє налагодженню дієвого механізму взаємодії для забезпечення верховенства права, – підсумував розмову ВіталійШимоняк.

 

Олеся Чайковська

Рахівський РВ УМВС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.