У пункті пропуску “Дяково” водій вантажівки намагався перетнути кордон поза чергою

У пункті пропуску “Дяково” водій вантажівки намагався перетнути кордон поза чергою

Як повідомили у прес-службі Мукачівського прикордонного загону, для 54-річного громадянина України спроба позачергового проїзду на територію пункту пропуску закінчилася протоколами про вчинення адмінправопорушеннь, передбачених статтями 185.10 та 122 КУпАП.

Прямуючи до Румунії вантажним автомобілем марки “Івеко”, чоловік об’їхав інших учасників дорожнього руху та спробував позачергово заїхати в пункту пропуску. На законні вимоги прикордонників чоловік відреагував злісною непокорою та нецензурною лайкою.
До місця вчинення правопорушення було викликано співробітників поліції. За порушення правил дорожнього руху чоловіка було притягнено до адміністративної відповідальності за ст. 122 КУпАП. Крім того, за фактом злісної непокори законним вимогам прикордонника на українця було складено протокол про адмінправопорушення, передбачене ст.185-10 КУпАП, справу скеровано до суду.
Вкотре нагадуємо усім громадянам, які планують закордонні поїздки, про дотримання вимог законодавства України з прикордонних питань. При накопиченні транспортних засобів перед пунктами пропуску слід бути організованими та не створювати передумов до виникнення конфліктних ситуацій. Перебуваючи у чергах, не намагайтесь об’їжджати інших учасників руху.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *