У поліції області презентували проєкт “Безпечне Закарпаття”

У поліції області презентували проєкт “Безпечне Закарпаття”

У Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області представникам органів влади презентували новий проєкт «Безпечне Закарпаття».

Новація, запроваджена поліцією, передбачає встановлення на автодорогах, у містах та селах області сучасних камер відеоспостереження з функцією розпізнавання автомобільних номерів.

Як розповів під час презентації начальник Головного управління Національної поліції в Закарпатській області полковник Олександр Шляховський, проєкт «Безпечне Закарпаття» успішно функціонує в краї вже декілька місяців. Камери оснащені сучасним функціоналом та підтримують опцію ідентифікації номерних знаків.

Новація допоможе поліції в розкритті та профілактиці злочинів. Зокрема, система за номерним знаком автоматично прокладає маршрут руху конкретного автомобіля, що дає змогу оперативно розкривати злочини та правопорушення.

Наразі система відеонагляду охоплює всі основні автошляхи області. Також відеокамери встановлено в містах та селах з урахуванням криміногенної обстановки конкретного населеного пункту.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.