У перший день жовтня в Ужгороді стартує Карпатський гірський міжнародний кінофестиваль

У перший день жовтня в Ужгороді стартує Карпатський гірський міжнародний кінофестиваль

1 жовтня в Ужгороді стартує Карпатський гірський міжнародний кінофестиваль.

Захід триватиме упродовж десяти днів і дасть можливість ознайомитися не тільки із потужними кінороботами та фільмами, але взяти участь у майстер-класах відомих профі з кіновиробництва та продюсування документальних фільмів.

Проходитимуть заходи фестивалю у двох локаціях: Відкритий офіс біля облдержадміністрації та у приміщенні Smart point hub. Вже у четвер, 1 жовтня, після відкриття фестивалю відбудеться показ документального фільму “Вусатий Фанк” (2020, режисер Олександр Ковш) — про естраду 60-70 років Буковини та Закарпаття, про людей, які творять і сьогодні.

Особливістю 2 жовтня стане майстер-клас з безпечного туризму та огляд гірського спорядження від Костянтина Балабанова, що є дуже важливим при підготовці зйомок у горах. З жовтня Алекс Ширяєв, директор B2B Doc – baltic to Black Sea Documentary Network (Швеція) та Макс Туула, кінопродюсер, Естонія/Чехія у своїх лекціях детально розкажуть, як пробиватися із своїми документальними роботами на міжнародний ринок і знаходити фінасування.

У програмі також передбачені майстер-класи з режисури документального кіно від Любові Дуракової, із створення промороликів на мінімалках від Антона Рижих та багато цінших цікавих зустрічей та лекцій.

І, звичайно, щодня конкурсна програма: документальні, анімаційні короткометражні фільми, промо-ролики та ігрові повнометражні фільми.

Завершиться фестиваль 10 жовтня о 19:00 показом фільмів переможців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *