У першому кварталі 2019 року закарпатські платники податків внесли до бюджету понад 1 млрд. грн.

У першому кварталі 2019 року закарпатські платники податків внесли до бюджету понад 1 млрд. грн.

За оперативними даними працівників органів ДФС Закарпаття, протягом січня-березня 2019 року до місцевих бюджетів Закарпатської області платники податків сплатили понад 1 млрд 93 млн грн.

Тож сума перерахованих податків протягом першого кварталу поточного року майже на 180 млн грн більша, ніж за аналогічний період 2018-го.

За статистикою ГУ ДФС у Закарпатській області, основними податками-рекордсменами, що наповнили місцеві бюджети краю протягом першого кварталу 2019 року стали: податок на доходи фізичних осіб, єдиний податок, плата за землю та акцизний податок.

Як відомо, основою місцевих бюджетів регіону є податок на доходи фізосіб. Його за вказаний термін цьогоріч надійшло понад 738,1 млн грн. У порівнянні з квітнем-березнем 2018 року його надходження збільшились на 129,1 млн грн.

Наступний за розміром серед лідерів податкових надходжень до місцевих скарбниць – єдиний податок. За три місяці його розмір склав більше 167,4 млн грн. Збільшення щодо 2018-го – на 28,8 млн грн.

Третій податок – плата за володіння або користування землею. Минулого року протягом першого кварталу до місцевих бюджетів Закарпаття платники внесли понад 62,7 млн грн, цього ж року за аналогічний термін – майже 95 млн грн.

Акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів вийшов на четверту позицію. Надходження з початку року склали більше 40,2 млн грн, повідомили у ГУ ДФС у Закарпатській області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *