У Негровці провели масштабний спортивний захід (фото)

У Негровці провели масштабний спортивний захід (фото)
В неділю, 19-го серпня, в селі Негровець, що на Міжгірщині відбувся масштабний спортивний захід, який зібрав близько 4-х сотень гостей.
Перший в своєму роді  спортивний захід: “День Здоров’я села Негровець”, саме так прозвали активні жителі Міжгірщини дійство, яке відбулося, адже мета дійства: залучити молодь до зайнять спортом, саморозвитком, самореалізацією, дотримання здорового способу життя!
Учасники заходу змагались в таких спортивних напрямках:
– Підтягування.
– Віджимання.
– Перекидання шини.
– Біг 30 метрів.
– Присідання на час.
– Стрибки на скакалці.
– Футбольна майстерність.
– Командне утримання колоди вагою 150 кг.
– Перетягування канату та інші.
Окрім змагань, для гостей заходу був проведений семінар на тему здорового способу життя та показовий виступ зі Street Workout. Атлети даного напрямку, спільно з лідером руху SW в Закарпатській області Владиславом Рущаком розповіли та продемонстрували особливості дотримання здорового способу життя, продуктивної роботи над собою, своїми навиками та фізичними можливостями.
Завершився захід феєричним шоу вогню, від Владислава Рущака.
Чому спорт? Чому змагання? Відповідає  на питання організатор заходу,  житель села Колочава Іван Гавриль:
– Спорт є фундаментом для особистого зростання.
Саме спорт формує необхідні життєві якості, які мотивують та дають можливість молоді успішно рухатися до досягнення поставлених цілей.
Ініціаторами заходу  виступили місцеві жителі Михайло Ярема та Юрій Самборин, хлопці є одними з найактивніших жителів села
В руках сучасної молоді їх майбутнє, майбутнє області та країни.
Молодь є рушійною силою для створення сприятливих умов для життя, здорової діяльності, розвитку та зростання нашої країни, в їхніх руках майбутнє! Саме тому спільно з активними людьми ми провели цей захід, який зібрав молодь, показав, що таке здоровий напрямок, куди потрібно рухатись для досягнення успіху!)
Висловлюю подяку ЗОЦФЗН “Спорт для Всіх” за підтримку в проведенні заходу.
Подібні заходи організатори планують проводити декілька разів на рік по всій Закарпатській області в тому числі в Негровці, з метою: залучення молоді до спорту, об’єднати їх ідеєю зростання, формування сильної, здорової, успішної нації!!!))
Здорова молодь – Майбутнє країни!
Владислав Рущак
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *