У нацпарку “Синевир” на Закарпатті з’явиться нова туристична атракція

У нацпарку “Синевир” на Закарпатті з’явиться нова туристична атракція

Про створення ексклюзивного туристичного продукту в природоохоронних територіях йшлося на селекторній нараді з Міністерством регіонального розвитку і Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України.

Як повідомляють у Закарпатській ОДА, це унікальний напрям у розвитку туризму, що стає все популярнішим у Європі і який набирає прихильників в Україні. Завдяки будівництву глемпінгів у туристів є можливість пожити на лоні природи, але з комфортом і у будь-яку пору року.

Облаштування глемпінг-локацій – це поєднання традиційних кемпінгів з комфортними умовами готельного типу. У рамках пілотної ініціативи планують облаштувати та забезпечити ефективну роботу і маркетинг таких об’єктів у природоохоронних установах 4 областей: Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Донецької.

На Закарпатті цей проєкт реалізовуватимуть на території природно-заповідного фонду НПП «Синевир».

Очікується, що глемпінг вдасться збудувати за два роки. У підсумку це буде туристична родзинка на території заповідного фонду, яка не чинитиме негативний вплив на екосистему.

Проєкт передбачає встановлення спеціальних наметів, накритих куполами, де зможуть зручно розміститися 4-6 осіб. Тут буде повне обмеблювання всередині та на терасі, своя скважина, система кондиціювання і обігріву, утеплення, піч-камін, чан/купель, тераси для розміщення купола, чана, BBQ-zone, мангали для приготування їжі. До глемпінга проведуть воду та каналізацію, буде адміністративне приміщення, парковка (віддалена від глемпінгу, з накриттям авто), а головне – ландшафт та краєвиди без втручання у навколишню екосистему.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *