У нардепа Миколи Тищенка немає політичних перспектив у Закарпатській у області

Про це пише в своєму телеграм-каналі Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/466

У нардепа Миколи Тищенка немає політичних перспектив у Закарпатській у області.

Бачу, що серед близького оточення нікому пояснити, тому беру на себе цю місію без всякого злорадства та злого умислу.

Вікно можливостей закрилося – можна ходити виявляти незаконні рубки деревини, несанкціонований забір піщано-гравійної суміші і навіть виявити 50 кол-центрів під дахом правоохоронних органів.

Це не змінить відношення пересічних закарпатців до Миколи Тищенка.

Звичайно, треба було дуже постаратися, щоб зайти у Закарпаття керівником осередку «Слуг народу» та у якості «смотрящего» від ОП і за короткий час втратити довіру як у еліт, так і в простих громадян краю.

Чому так сталося? Біля себе треба тримати людей які можуть критично мислити і, саме головне, відверто вказати на помилкові напрямки діяльності. Ясно, що комусь комфортніше, коли тебе хвалять і підтакують різним навіженим ідеям та поступкам. В результаті – повне фіаско на всіх “фронтах” і політичний вплив  звівся до 1 депутата Ужгородської міськради.

Раніше я повідомляв, що нардеп Микола Тищенко злетів з орбіти Добровольчого розвідувально батальйону «Сонечко». 

 Бійці підрозділу виконують бойові завдання, планують майбутні операції. Поранені – заліковують рани щоб повернутися у стрій і бити ворога.

Навіть ті, які знаходяться на ротації в тилу мають алгоритм поведінки і ні за яких обставин не будуть брати участь у наїздах на кол-центри.

https://

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *