У Мукачеві відбувся відкритий обласний турнір з шахів серед інвалідів (ФОТО)

31 березня 201 5 року в місті Мукачеві у ресторані «Гавань» (вул. Перемоги, 2Е) відбувся відкритий обласний турнір з шахів серед інвалідів з вадами зору і ураженням опорно-рухового апарату.

Головними організаторами змагань є Закарпатський обласний осередок української Федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату (Голова – Олександр Лизанець) і Закарпатський обласний осередок української федерації спорту інвалідів з вадами зору (Голова – Зіновій Блюсович).

В турнірі прийняли участь близько 20 спортсменів з різних районів Закарпаття. В результаті змагань серед спортсменів з вадами зору по шахам і шашкам 1-ше місце посів легендарний Бедь Михайло, 2-ге – Райчинець Іван, 3-тє – Казик Ярослав.

Що ж до спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату по шахам 1-ше місце посів Романюк Микола , 2-ге – С тарина Анатолій , 3-тє – С ухан Олександр.

Призери і учасники були нагороджені кубками, медалями, грамотами і грошовими призами.

Представниця Закарпатського обласного осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Турянчик Наталія розповіла, що такий турнір по шахам в місті Мукачеві проводиться вже четвертий раз. «Сподіваюсь, що нам і надалі вдасться проводити такі заходи в Мукачеві регулярно і кожного наступного разу вони будуть проводитись на вищому рівні. Я рада що долучилась до справи підтримки спорту інвалідів. Для мене доля осіб з обмеженими фізичними можливостями є небайдужою . Нажаль моїх рідних ця біда теж не оминула. Тому я докладаю всіх зусиль, щоб допомогти цим сильним духом людям. Нажаль в умовах економічних і зовнішньополітичних негараздів в Україні організовувати такі турніри вкрай важко. Але навіть в такій ситуації знаходяться добрі люди, які нам допомогли. Ми дуже вдячні всім спонсорам, а також шаховому клубу Мукачева і ресторану «Гавань», що допомогли нам провести турнір» – заявила Наталія Турянчик.

Тож попри буремні події в Україні життя продовжується і люди з обмеженими можливостями це доводять на практиці.

Велику подяку організатори змагань висловлюють голові громадськ ої організаміі “Молодіжні і ніціативи Закарпаття” Денису Соболю, деректору кав’ярні “Білочка” Богдан Сніжані Володимирівні , ресторану “Гавань” , ПАТ КБ «Приватбанк» та іншим спонсорам і благодійникам.

шахи шахи2

 

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *