У Мукачеві наркоторгівця, у якого під час обшуків виявлено понад 15 кг марихуани, засуджено до дев’яти з половиною років ув’язнення

Процесуальним прокурором Мукачівської місцевої прокуратури  доведено в суді вину місцевого  мешканця, який у співучасті з рідним братом, на облаштованій вдома плантації, вирощував коноплю, яка в подальшому підлягала продажі.

Під час обшуків, у обвинуваченого вдома виявлено та вилучено більше  15 кг марихуани, розфасованої у поліетиленові пакети.  Ще 42 стебла коноплі виявлено у спеціально облаштованому чоловіком парнику, неподалік будинку.

Намагаючись уникнути відповідальності за скоєне, мукачівець, під час затримання, намагався втекти погрожуючи поліцейським зброєю.

Матеріали кримінального провадження, щодо співучасника виділені в окреме кримінальне провадження, який наразі оголошений в розшук.

Відтак, на підставі наданих суду доказів обвинуваченого визнано винним у вчиненні ряду злочинів, а саме:організації та утриманні місць для незаконного виготовлення наркотичних засобів, вчиненій групою осіб, з корисливих мотивів (ч. 2 ст. 317 КК України), незаконному посіві та незаконному вирощуванні конопель, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, з метою збуту (ч.2 ст.310 КК України), незаконному виготовленні, зберіганні особливо небезпечних наркотичних засобів, в особливо великих розмірах, з метою збуту (ч. 3 ст.307 КК України), опору працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків (ч. 2 ст. 342 КК України), погрозі вбивством, щодо працівника правоохоронного органу, у зв’язку із виконанням цим працівником службових обов’язків (ч. 1 ст. 345 КК України), а також у  незаконному поводженні зі зброєю, бойовими припасами  (ч.1 ст.263 КК України) та засуджено до дев’яти з половиною років ув’язнення.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *