15 художників з різних куточків Закарпаття візьмуть участь у живописному пленері «Мукачівська весна 2020».
Такий захід проводять у місті вже вдруге, минулоріч учасниками пленеру були художники з різних областей України та з-за кордону.
Вже традиційно, темою живописного пленеру є місто над Латорицею. Протягом тижня художники малюватимуть відомі та визначні пам’ятки Мукачева.
Роботи митців згодом презентують на виставці, – повідомляє Мукачівська міська рада.
