Doc.ua запис до лікаря

У мешканця Виноградівщини поліція вилучила розсаду конопель та незарестровану зброю

У мешканця Виноградівщини поліція вилучила розсаду конопель та незарестровану зброю

Боротьба поліції з наркозлочинцями в регіоні триває і ведеться безперервно. Надзвичайно важливим є припинення злочинної діяльності осіб на початку, тобто в процесі виготовлення наркотичних речовин, до того, як вони можуть потрапити до потенційних споживачів.

Так, вчора, 16 червня, працівники поліції припинили незаконну діяльність чергового наркозлочинця на Виноградівщині.

У селі Велика Паладь працівники поліції Виноградова на терасі будинку виявили майже 187 рослин коноплі, висадженої у спеціальні горщики. Ще 10 нарковмісних рослин було вилучено з присадибної ділянки виноградівця.

В подальшому, під час слідчих дій поліцейські виявили сховок зі зброєю та набоями. Відтак, поліцейські вилучили 94 боєприпаси, ззовні схожі на бойові, гвинтівку «Magnum» та арбалет.

Дозвільних документів на зберігання зброї у чоловіка не було.

Виявлені рослини, зброю та набої працівники поліції вилучили та направили на дослідження експертам.

У діях жителя Виноградівщини вбачаються ознаки злочинів передбачених ст.310 (Посів або вирощування конопель) та ст.263 (Незаконне поводження зі зброєю та боєприпасами) Кримінального кодексу України.

Вкотре наголошуємо, що реакція поліції на злочини є жорсткою та принциповою. Жоден наркозлочинець, в жодному куточку краю не залишиться «поза увагою» поліцейських та буде нести відповідальність за свої аморальні та незаконні вчинки, інформує Відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *