У мешканця Виноградівщини поліція вилучила розсаду конопель та незарестровану зброю

У мешканця Виноградівщини поліція вилучила розсаду конопель та незарестровану зброю

Боротьба поліції з наркозлочинцями в регіоні триває і ведеться безперервно. Надзвичайно важливим є припинення злочинної діяльності осіб на початку, тобто в процесі виготовлення наркотичних речовин, до того, як вони можуть потрапити до потенційних споживачів.

Так, вчора, 16 червня, працівники поліції припинили незаконну діяльність чергового наркозлочинця на Виноградівщині.

У селі Велика Паладь працівники поліції Виноградова на терасі будинку виявили майже 187 рослин коноплі, висадженої у спеціальні горщики. Ще 10 нарковмісних рослин було вилучено з присадибної ділянки виноградівця.

В подальшому, під час слідчих дій поліцейські виявили сховок зі зброєю та набоями. Відтак, поліцейські вилучили 94 боєприпаси, ззовні схожі на бойові, гвинтівку «Magnum» та арбалет.

Дозвільних документів на зберігання зброї у чоловіка не було.

Виявлені рослини, зброю та набої працівники поліції вилучили та направили на дослідження експертам.

У діях жителя Виноградівщини вбачаються ознаки злочинів передбачених ст.310 (Посів або вирощування конопель) та ст.263 (Незаконне поводження зі зброєю та боєприпасами) Кримінального кодексу України.

Вкотре наголошуємо, що реакція поліції на злочини є жорсткою та принциповою. Жоден наркозлочинець, в жодному куточку краю не залишиться «поза увагою» поліцейських та буде нести відповідальність за свої аморальні та незаконні вчинки, інформує Відділ комунікації поліції Закарпатської області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *