У мерії Чопа незаконно ввели пропускний режим (ВІДЕО)

ЧопПро це стало відомо, коли працівники Чопської міськради намагалися перешкоди увійти у приміщенння групі закарпатських журналістів.
“На якій підставі ви УВІЙШЛИ СЮДИ ?” – Запитала пані в сірому.
 Доки
не викликали в сотий раз міліцію на “бандита” Наталевича , він встигає відзняти сюжет з новою чиновницькою зіркою у головній ролі.
Фомічова Лариса віднедавна відповідає … увага, за режимно- пропускної відділ в чопському виконкомі . Ви про таке не чули ? Не біда ! До головихи Галини Цар тільки по пропуску можна тепер!
Лариса в своєму пориві прогнутися перед добродійницею, ще не засвоїла всі прийоми підлизування , де треба , і як треба , тому спонтанно зіграла роль такої собі пропускної особи , яка пропускає в ЗАКЛАД .
Дивіться у відеосюжеті, як віртуозно , просто на ходу , вона вигадує
НОВИЙ ПОРЯДОК ПРОПУСКУ ЛЮДЕЙ НА ПРИЙОМ ДО начальства :

4 comments

Бизиля says:

ююЙ. Хвала богу що мене там не було. Добре що революція то я ж постійно майданю.

Вадим says:

Щось і чопські жони дуже відгодовані. Файно живуть чинуші

Бизиля says:

Не всі, Вадиме. Головиха перше була десь зо 2 центнері. Тепер дуже схудла. Всі ті, хто піар робили їй пішли геть. А тих кого їй Балога підігнав ще не дуже розуміються на чому конкретно і як її піарити мож, якщо вона взагалї жодної дії не робить окрім зачиски та сповідання у робочий час. На сповіданні піар не зробишь. Наприклад, я не гладка, як ота Фомичова. Бо роблю багато. Їм крихточку яблучка, і знов роблю роблю. роблю. роблю роблю роблю роблю роблю роблю роблю під себе ))

КакСи says:

Коли останній раз чиновники чопської меріїї проходили курси підвищення кваліфікації? Їм це не завадило б.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *