У мерії Чопа незаконно ввели пропускний режим (ВІДЕО)

ЧопПро це стало відомо, коли працівники Чопської міськради намагалися перешкоди увійти у приміщенння групі закарпатських журналістів.
“На якій підставі ви УВІЙШЛИ СЮДИ ?” – Запитала пані в сірому.
 Доки
не викликали в сотий раз міліцію на “бандита” Наталевича , він встигає відзняти сюжет з новою чиновницькою зіркою у головній ролі.
Фомічова Лариса віднедавна відповідає … увага, за режимно- пропускної відділ в чопському виконкомі . Ви про таке не чули ? Не біда ! До головихи Галини Цар тільки по пропуску можна тепер!
Лариса в своєму пориві прогнутися перед добродійницею, ще не засвоїла всі прийоми підлизування , де треба , і як треба , тому спонтанно зіграла роль такої собі пропускної особи , яка пропускає в ЗАКЛАД .
Дивіться у відеосюжеті, як віртуозно , просто на ходу , вона вигадує
НОВИЙ ПОРЯДОК ПРОПУСКУ ЛЮДЕЙ НА ПРИЙОМ ДО начальства :

4 Comments

  1. ююЙ. Хвала богу що мене там не було. Добре що революція то я ж постійно майданю.

  2. Не всі, Вадиме. Головиха перше була десь зо 2 центнері. Тепер дуже схудла. Всі ті, хто піар робили їй пішли геть. А тих кого їй Балога підігнав ще не дуже розуміються на чому конкретно і як її піарити мож, якщо вона взагалї жодної дії не робить окрім зачиски та сповідання у робочий час. На сповіданні піар не зробишь. Наприклад, я не гладка, як ота Фомичова. Бо роблю багато. Їм крихточку яблучка, і знов роблю роблю. роблю. роблю роблю роблю роблю роблю роблю роблю під себе ))

  3. Коли останній раз чиновники чопської меріїї проходили курси підвищення кваліфікації? Їм це не завадило б.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *