У Ляшка повідомляють, що Закарпаття фактично провалило кампанію з вакцинації

У Ляшка повідомляють, що Закарпаття фактично провалило кампанію з вакцинації

Гаряча політична осінь на Закарпатті формує відповідні тренди місцевих політичних сил. Подаємо на ваш розсуд позицію Радикальної партії Олега Ляшка. Матеріал виглядає, як проплачена “джинса”, але кошти за нього ми не брали, даємо можливість висловитися молодому політику Дмитру Величку.

Обласна влада своїми діями, точніше бездіяльністю призвела до того, що Закарпаття опинилось на третьому місці з кінця за кількістю вакцинованих. Тут одну дозу вакцини отримали 19,6% жителів, а повний курс пройшли біля 13%. Нижче у списку тільки Донецька та Луганська області. 

На цьому наголосив голова обласної організації Радикальної партії Олега Ляшка Дмитрій Величко. 

За його словами, спостерігається деякий прогрес у вирішення питання вакцинації на державному рівні. Після введення жорсткіших обмежень люди зрозуміли, що їздити по країні та виїжджати за кордон суттєво легше після вакцинації. Це можна, звісно, і з регулярними ПЛР-тестами, але не всі на Закарпатті можуть собі це дозволити.

  • Ще один позитивний крок, на якому слід наголосити – певні зрушення у виявленні підробки ПЛР-тестів та сертифікатів вакцинації. Це вже сотня кримінальних проваджень та реальні судові вироки, – розповідає політик. – Залишилось виявити і покарати не тільки користувачів таких сертифікатів та довідок, а й тих, хто їх штампує без розуміння наслідків.

Але на цьому, за словами Величка, позитив вичерпується, адже кампанія з популяризації щеплення від COVID-19 на рівні області фактично провалена.

  • Кілька плакатів центру громадського здоров’я та маленька хвиля постів місцевих чиновників на їх сторінках, які мало хто читає, виявились маленьким пшиком перед серйозною загрозою. Не видно програм на місцевому телебаченні, присвячених розвінчуванню фейків про вакцинацію, роз’ясненню принципу дії вакцин, які були б ініційовані та профінансовані місцевою владою. Натомість активісти-антивакцинатори завойовують свідомість наших жителів через свої youtube-канали та блоги, які мають сотні тисяч охоплення.

З регулярною періодичністю в ЗМІ з’являються тривожні повідомлення, що у тій чи іншій лікарні перебої з постачанням кисню для хворих на COVID-19. Існуючі підприємства з виробництва медичного кисню не справляються з такими об’ємами, а не всі медичні заклади оснащені власними кисневими станціями.

  • Але й пандемія не виникла вчора і у влади було достатньо часу, щоб подбати якщо не про додаткові можливості для виробництва, то хоча б про його запаси, – зазначає політик. – Натомість Україна змушена ввозити кисень з Польщі, а лідер РПЛ Олег Ляшко, який навіть не є зараз народним депутатом, привозити десятки тонн кисню з Маріуполя на рідну Чернігівщину. А хто привозитиме кисень на Закарпаття? І чому той самий Олег Ляшко має це робити, якщо ми платимо податки і держава має дбати про наше здоров’я?

Натомість обласні політики віддають перевагу політичним іграм, змагаючись за крісло голови обласної ради та продовжують освоювати ласі шматки бюджетних коштів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *