У Києві десятки тисяч націоналістів вийшли на Марш «За українське майбутнє без олігархів» (онлайн)

У Києві десятки тисяч націоналістів вийшли на Марш «За українське майбутнє без олігархів» (онлайн)

У центрі Києва стартує Марш сили нації «За українське майбутнє без олігархів!». Основна мета заходу – домогтись ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень. Біля стадіону «Динамо» на вулиці Грушевського, звідки колона вирушить до Кабінету Міністрів, Верховної Ради та Адміністрації Президента, зібралося вже близько 15 тисяч учасників. Люди продовжують підходити. Загалом на акції очікується до 25 тисяч осіб. Повідомляє “Вголос”.

У Марші беруть участь ВО «Свобода»«Національний корпус»«Правий сектор», представники Конгресу українських націоналістівОУН та «С-14».

Станом на 10.00 год на вулиці Грушевського формується колона націоналістів. Будівлю Кабінету міністрів України охороняють приблизно три сотні Нацгвардійців та співробітниців Нацполіції. Також Кабмін обгородили будівельними блоками.

 

Перед початком маршу було озвучено його основні вимоги:

–        від Верховної Ради України – негайно внести на розгляд та ухвалити Антиолігархічний пакет докорінних перетворень;

–        від Кабінету Міністрів України – висловити чітку позицію щодо Антиолігархічного пакету докорінних перетворень, публічно його підтримати та звернутися до парламенту щодо негайного розгляду цих ключових ініціатив;

–        від Президента України Петра Порошенка – підтвердити справами свої неодноразові публічні обіцянки щодо деолігархізації та зобов’язати фракцію «Блок Петра Порошенка» й коаліцію у Верховній Раді негайно внести на розгляд парламенту Антиолігархічний пакет докорінних перетворень і проголосувати за нього.

«У всіх бід в Україні є одна-єдина причина – це олігархічний режим. Це – корінь системної корупції, це – причина тотального зубожіння українців, це – гальмо для економіки й лютий ворог середнього класу, це – гібридна війна без кінця, це – відсутність національної держави. Тому ми вимагаємо ухвалити та якнайшвидше втілити Антиолігархічний пакет докорінних перетворень. Уже зараз. Тільки так витягнемо Україну з ями корупції, зубожіння, війни. Кожен слуга народу має своїм підписом засвідчити готовність підтримати й утілювати Антиолігархічний пакет докорінних перетворень. Або ж нехай відкрито, на всю Україну, визнає, що він насправді служка олігархів», – зазначають організатори акції.

Раніше у анонсі акції націоналісти повідомляли, що о 10.45 год відбудуться виступи лідерів Маршу. О 11:45 год націоналісти перейдуть до Верховної Ради України, о 12.00 год там відбудеться мітинг. На 12:20 год заплановано презентацію у ВРУ Антиолігархічного пакету докорінних перетворень. О 13:00 почнеться марш до Адміністрації Президента (вулиця Грушевського – Кріпосний провулок – вулиця Інститутська – вулиця Банкова). О 13:20 год– виступи біля АП та зачитування резолюції.

Раніше лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок заявляв, що олігархія — це найперша причина зубожіння українців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.