У квітні в Ужгороді відбудуться «Закарпатські правові читання»

У квітні в Ужгороді відбудуться «Закарпатські правові читання»

На екваторі цьогорічної весни, 11-13 квітня, юридична спільнота Закарпаття збереться в Ужгороді на вже традиційній міжнародній науково-практичній конференції «Закарпатські правові читання». 

У колі вітчизняних та іноземних експертів учасники заходу розважатимуть над актуальними темами сьогодення у юридичній сфері: утвердження незалежності судів та реалізація судово-правової реформи, конституційний порядок та захист соціальних і трудових прав, належне урядування (Goodgovernance) та стандарти адміністративних процедур, розвиток приватного права України в контексті євроінтеграційних процесів, інвестиційна діяльність та податкове право, сучасні тенденції кримінального права та багато інших.

До участі запрошуються юристи, адвокати, нотаріуси, судді, державні службовці, студенти-правники, науковці.

Організатори запрошують до участі і доповідачів, що готові поділитися своїм досвідом та думками. Термін подачі матеріалів конференції – 25 березня 2019 року.

Реєстрація участі у ХІ-ій Міжнародній науково-практичній конференції «Закарпатські правові читання» здійснюється в електронній формі за посиланням: https://cutt.ly/L36g5

Організаторами дійства виступають: Міністерство освіти і науки України, Ужгородський національний університет, Інститут законодавства Верховної Ради України, Національна школа суддів України, НДІ порівняльного публічного права та міжнародного права, Ліга студентів Асоціації правників України, Союз юристів України та інші.

Дата проведення: 11-13 квітня 2019 року
Місце проведення: 88015, м. Ужгород, вул. Заньковецької, 89А

Координати оргкомітету:
88015, м. Ужгород, вул. Заньковецької, 89А,Ужгородський національний університет, Юридичний факультет;
Михайло Васильович Савчин – 050 -718-12-45
Олександр Олександрович Сливка – 050-527-18-04
Володимир Луцький – 095 -534-93-95
e-mail: michael.savchyn@uzhnu.edu.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *