У квітні в Ужгороді бігтимуть “сакуровий” півмарафон

У квітні в Ужгороді бігтимуть “сакуровий” півмарафон

В Ужгороді відбулася пресконференція організаторів Uzhhorod Sakura Half Marathon, який пройде в Ужгороді 18 квітня. Організатори — Uzhhorod Running Club, Bodyzone Run Club, G-Family.

Раніше півмарафон проходився восени у 2018 та 2019 роках. Минулого року подію відклали. Цього року, як розповіла Уляна Кононенко, на численні прохання учасників та жителів міста, організатори прийняли рішення провести півмарафон у період цвітіння сакур. «Забіг буде відбуватися в центрі Ужгорода, старт — біля Совиного гнізда. Далі маршрут пролягатиме вулицями міста, через транспортний міст, по набережних, – каже Уляна Кононенко-  учасники долатимуть півмарафон, 10 км та естафету 4х5 км».

Реєстрація триватиме до 1квітня, наразі зареєструвалися близько 200 учасників. У минулі роки охочих було до 500 осіб, але пандемія внесла свої корективи.

Юліанна Гудзь зауважила, що всі особливості карантинного періоду враховано і організатори сподіваються, що 18 квітня ситуація дозволить провести захід, у разі чого півмарафон перенесуть онлайн.  «Ми ведемо повноцінну підготовку як до офлайн  забігу, якщо все-таки Ужгород буде в «червоній» зоні, переведемо в онлайн фоматі віртуально, – каже Юліанна Гудзь. – Залишається тиждень до завершення реєстрації, запрошуємо не тільки ужгородців (чимало учасників зареєструвалося з Києва. Львівської та Волинської областей). Це буде незабутній забіг».

На час забігу деякі вулиці у місті планують перекрити. Микола Фомішкін закликав водіїв не нервуватися, поважати спортсменів і бути готовим об’їхати тимчасові перепони. «Бігтимуть учасники на дистанції 21 км та 10 км. Будуть призові місця та грошові призи завдяки спонсорам», – додав Микола Фомішкін. Він також розповів, як відбуваються забіги у форматі онлайн. Існують різноманітні програми, які фіксують момент старту і фінішу кожного бігуна, який вирішив приєднатися і біжить на своїй території, є запис треку. Дані надсилаються організаторам.

Цього разу організатори не робитимуть дитячі забіги, під питанням також благодійний забіг через карантинні обмеження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.