У Хусті відбулося масштабне затримання наркодилерів (фото)

У Хусті відбулося масштабне затримання наркодилерів (фото)

Сьогодні в м Хусті відбулась масштабна спецоперація по затриманню наркодилерів. Повідомляє в мережі Фейсбук правозахисник Роман Келемен.

Затримано більше 10 чоловік, проведено обшуки в наркопритонах , де торгували важкими синтетичними наркотиками : амфітаміни , перветин. На місцях продажу наркотиків вилучено багато цінних речей , монет , холодної зброї , вогнепальної зброї , самопалів , а також велика кількість синтетичних наркотиків , вилучено речей , які були викрадені з помешкань місцевих жителів наркоманами .
Національна поліція провела значну роботу по документуванню та одночасному затриманню наркоторговців на продажу наркотиків наркозалежним .
В місто Хуст стягнуто весь особовий склад спецпідрозділу Корд , весь відділ по боротьбі нарокоторгівлею з Головного Управління Національної поліції в Закарпатській області та залучений весь особовий склад Хустського відділу поліції . Такої спецоперації по одночасному затриманню стількох наркоторгівців ще в Закарпатській області не було . Наразі і зараз проходять затримання та обшуки у помешканнях місцевих наркобаронів .
Є навіть і кумедні випадки , де серед нарокоторгівців виявились і військовозобов’язані , які ухилялись від строкової служби в армії , де одного з них затримали навіть у військоматі, куди він побіг щоб його терміново забрали в армію .
На ранок буде більше інформації про затриманих.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *