ДТП сталася в м. Хуст уночі проти 22 березня.
Очевидці діляться у соцмережах світлинами з місця події.
Наразі відомо, що за кермом автомобіля був неповнолітній хлопець.
На щастя, автопригода обійшлася без жертв.
ДТП сталася в м. Хуст уночі проти 22 березня.
Очевидці діляться у соцмережах світлинами з місця події.
Наразі відомо, що за кермом автомобіля був неповнолітній хлопець.
На щастя, автопригода обійшлася без жертв.
