У Хустському медичному коледжі масова епідемія гепатиту

 медколеджВже третю неділю коледжем гуляє ця страшна, важко виліковна і дуже небезпечна хвороба гепатит, у народі жовтуха, а новоспечений директор не приймає жодних мір. Звичайно, навіщо йому скандали і проблеми з самого початку роботи, він краще зробить вид , що все добре.

А носієм цієї інфекційної зарази стала ніхто інша як викладачка вузу , яка за спеціальністю є лікарем. Але якщо вона такий поганий лікар, то тепер спадає на думку ,який же тоді вона викладач???? Але замість того, щоб піти на карантин, і всіх повідомити про можливу небезпеку , вона третій тиждень ходить на заняття, наражає на небезпеку студентів і викладачів, і коли колеги-інфекціоністи  їй роблять зауваження, що вона мусить піти на лікарняний, вона повністю ігнорує зауваження . А так як нормального керівника в установі немає, який би негайно змусив ізолювати її від колективу і студентів, то за три неділі такого безладу маємо в коледжі вже масове погіршення стану здоров”я дітей і викладачів. На протязі цих тижнів  спостерігається масове блювання, діарея не тільки у дітей , а і у викладачів, навіть двох представників адміністрації коледжу. І навіть тоді, коли вже ця ситуація докотилася до крайньої точки, і одна з свідомих і порядних викладачів, яка по стану розміщення кабінетів все таки мусіла більш тісно працювала з цією особою, виявила у себе захворювання, і в понеділок 21.10.2013р. лягла на стаціонарне лікування у ХЦРЛ, то і тоді керівник не прийняв ніяких кроків.

 

Не дивлячись  на те , що в медичному навчальному закладі, де готують майбутніх лікарів, де про всі захворювання мають знати вже лиш по першим ознакам симптомів нажаль і по сьогодні гуляє така небезпечна хвороба. У закладі не проведено жодної дезінфекції, не відібрано аналізи у студентів, яких протягом трьох неділь наражали на небезпеку.

 

Цікаво куди дивиться Хустська СЕС, Охоронна здоров”я області,  вони прокоментують цю ситуацію, і як будуть пояснювати батькам, коли з їх дітьми щось трапиться. Адже всі ці студенти на вихідні роз”їдуться по всьому Закарпаттю, і рознесуть інфекцію разом з собою, а тоді вже хворобу контролювати буде неможливо.

Novini Hustschini

Щойно читачі з Хуста повідомили редакцію “Трибуни” про те, що у Хустській ЗОШ №3 на гепатих захворіло близько 20 учнів. Інформація про це також приховується. Хто відповість за цей злочин?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.