У Губаля є підстави ініціювати розпуск Ужгородської міськради (ДОКУМЕНТ)

Громадські активісти Павло Федака та Іван Данацко від імені акції “Дістало” звернулися до голови Закарпатської ОДА Василя Губаля з вимогою відповідно до п.4 ст.78 Закону України про місцеве самоврядування ініціювати перед Верховною Радою України розпуск Ужгородської міськради.

Про цейдеться у листі на ім’я керманича області:

“26 листопада 2014 р. відбулася зустріч громадськості Ужгорода з головою Закарпатської ОДА Василем Губалем та головою Закарпатської обласної ради Володимиром Чубірком,  яка мала на меті зупинити беззаконня, земельний дерибан та хабарництво в Ужгородській міській раді. Активісти також вимагали сприяння керівників області у вирішенні питання відставки Ужгородського міського голови Віктора Погорєлова та розпуску Ужгородської міськради.

З 1 грудня громадськими активістами під стінами Ужгородської міськради проводиться акція «Дістало!» з такими самими вимогами. В ході зустрічі представників акції з Ужгородським міським головою Віктором Погорєловим, останній заявив, що не тримається за посаду і в разі саморозпуску Ужгородської міськради готовий подати у відставку.

Враховуючи те, що депутатський корпус Ужгородської міськради не виявляє бажання перезавантажитись і іншого виходу відправити його у відставку за виключення силового сценарію нема, вимагаємо відповідно до п.4 ст.78 Закону України про місцеве самоврядування ініціювати перед Верховною Радою України розпуск Ужгородської міськради”.

лист губаль

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *