У Чопській міській раді пройшов національний круглий стіл з питань соціально-психологічної реабілітації учасників бойових дій (фото)

У Чопській міській раді пройшов національний круглий стіл з питань соціально-психологічної реабілітації учасників бойових дій (фото)

20 березня під  головуванням Чопського міського голови Валерія Самардака відбулося засідання Національного круглого столу «Нагальні питання здійснення медико-соціально-психологічної реабілітації учасників бойових дій та їх родин». Мер міста подякував за підтримку у проведенні заходу голові Закарпатської ОДА Геннадію Москалю, який дуже добре розуміє проблеми атовської спільноти адже безпосередньо тривалий час знаходився у зоні бойових дій, очолюючи Луганську військово-цивільну адміністрацію

Зі вступним словом виступив екс-заступник Міністра оборони України, голова ГО УБД та ВСС «БОРИСЬ!!!» Петро Мехед, який накреслив основні проблеми та напрямки роботи з питаннь здійснення медико-соціально-психологічної реабілітації учасників бойових дій та їх родин.

Про державні програми реабілітації (адаптації) учасників бойових дій та членів їх сімей розповіла заступник начальника Депатраменту соціального захисту населення Закарпатської ОДА Наталія Омелянюк. Військовий капелан Димитрій Присяжний наголосив на важливості елементу духовного виховання у процесі реабілітації воїнів. Голова «Української асоціації інвалідів АТО в Закарпатській області» Вячеслав Харченко та Голова правління Асоціації людей з порушенням опорно-рухового апарату Лизанець Олександр розповіли про конретні проблеми з якими стикаються їхні організації.

Про досвід громадських організацій в здійсненні загальної адаптації учасників бойових дій та їх родин йшлося у виступі заступник голови ГО УБД та ВСС «БОРИСЬ!!!» – Оксани Мазур та голови Львівського осередку організації Олега Застріжного.

Представники сектору безпеки і оборони України, зокрема Патрульної поліції, Національної гвардії, Збройних сил України повідомили про участь силових органів у питань соціально-психологічної реабілітації учасників бойових дій.

Оксана Біровчак – сестра загиблого воїна поділилася проблемами недосконалості українського законодавства та бюрократичної системи з якою довелось їй зіткнутися.

Насамкінець заходу Чопський міський голова Валерій Самардак та Петро Мехед підвели підсумки заходу і повідомили, що беруться налагодити системний підхід до порушених в ході круглого столу питань. Відповідні звернення та пропозиції будуть направлені Президенту України, Кабміну та Верховній Раді України.

Детальний фотозвіт на сторінці “Трибуни” у мережі Фейсбук.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *