Сьогодні, 10 лютого, пройшов третій міський відкритий турнір із волейболу на Кубок мера.
Змагання відкрив очільник Чопа Валерій Самардак, який побажав усім учасникам успіхів у грі.
У турнірі взяли участь 5 команд: “Т0300″, “Прикордонники”, “Чопська газета”, “Школяри”, “Батьово”.
За результатами змагань Кубок з волейболу вибороли “Прикордонники”. Другу сходинку посіла команда “Чопська газета”, а третю “Батьово”.
Такий турнір у місті провели вже втретє, тож у місті з’явилася ще одна хороша спортивна традиція.
chop-rada.gov.ua






























